קרייאטיב. עיצוב. מיתוג. אסטרטגיה

שנים שאני פועלת בסטודיו לעיצוב, יוצרת ומעצבת למדיה דיגטלית ולדפוס, מגוון גדול של עזרי שיווק ופרסום מאז 1994.הסטודיו מספק פתרונות עיצוב והפקה כוללים, משלב הגדרת המטרה, דרך פיתוח הרעיון ועיצוב המוצרים ועד להפקה ואספקת החומרים ללקוח. במהלך השנים רכשנו ניסיון מיוחד בעיצוב עבור מוסדות האמנות והתרבות המובילים בישראל.

תהליך העבודה

כל פרויקט עיצוב מוביל אותנו לחיפוש קונספט עיצובי, אווירה, אסוציאציות, תמונות ודימויים. משם מתפתח כיוון לאימג' המוביל את קמפיין הפרסום ובא לידי ביטוי בשלטי חוצותתוכניות להצגהעלונים,מודעות לעיתונותאתרי אינטרנט,ניוזלטרים… כל זאת בהתאמה למוצר, לשירות, לצרכי השיווק ולמסגרת התקציב.

חיבור מקצועי עמוק

חיבור לשטח תוך כדי הקפדה על עמידה בלוחות זמנים דחוסים במיוחד הם חלק מהדרך המקצועית שלנו בסטודיו. להיות מקוריים, יצירתיים וממוקדים, לשמור על רמת ביצוע מושלמת, לבנות מערכת יחסים אישית וקרובה עם הלקוחות שלנו, להיות זמינים ונגישים להם בכל שעה, וכמובן – ליצור עבורם עבודות אפקטיביות, מעניינות ובלתי נשכחות.

פיתוח שפה גרפית

חוכמת הסטודיו היא לגעת בלב כל מסר שיווקי כדי לתרגם אותו לשפה העיצובית המתאימה. השאלה העיקרית שמנחה אותנו תוך כדי תהליך העבודה היא: כיצד לבלוט ולהניע את קהל היעד לפעולה?
תהליכי העיצוב בסטודיו נשענים על צרכי שיווק שונים של לקוחותינו ולכן שזורים בהם מומחים מתחומים נוספים מעבר לעיצוב גרפי: ייעוץ שיווקי, צילום, איור, קופירייטינג ועוד.